Pwodwi
Limyè ki ap dirije pou kay poul
Espesifik ki ap dirije ekleraj bèt volay gen yon gwo efè sou kwasans lan nan bèt yo. Li pa sèlman ka bese pri luminaire, men tou, kontwole vitès la nan metabolis ze bèt volay, ogmante longè lavi repwodiksyon.
Rechèch sijere ke bule-vèt estimulasyon kwasans nan poul pandan y ap zoranj-wouj estiminasyon repwodiksyon. Limyè wouj-zoranj sipoze repwodiktif efikasite pandan y ap bule-vèt limyè sipoze pi bon pou kwasans.
Li enpòtan pou chwazi koulè ki kòrèk la pou anviwònman ou ak zwazo yo.
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon
limyè ki mennen pou kay poul yo
Pwodwi Detay:
-kouch ze poul kay 8ft ki ap dirije tib limyè, limyè bèt volay dirije
--Waterproof ki ap dirije tiyo limyè fè nan plen tiyo PC ak bag silicone. Rezistan a kèk pwodui chimik netwayaj
--Dimmable dirije anplwaye 0-10V oswa TRIAC dimmable
Espesifikasyon Pwodwi:
| Modèl | limyè broiler te mennen |
| Grandè | 300/ 600/900 / 1200 / 1500mm |
| Panchat | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| Baz | R17D / FA8 / G13 |
| Vòltaj | 12V DC oswa 85-265V |
| Lumen | 100lm / W |
| Chip | SMD2835 |
| Materyèl | Alu.+PC/Plastik/Vè |
| RA/PF | RA80/PF0.9 |
| Garanti | 5 Ane garanti |
Detay pwodwi nan limyè ki mennen pou kay poul:
Plen spectre ki ap dirije tib limyè
1) Dimmable IC: Dimm klète soti nan 0.5%-100%
2) Traic dimable flicker gratis 0Hz
3) MAX paraj se 35W
4) SAA, CE, ROHS



Rapò tès:

Baj popilè: limyè ki mennen pou kay poul, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon mache, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Voye rechèch
Ou ka renmen tou











