Pwodwi
Limyè anpoul pou brooder poul
Espesifik ki ap dirije ekleraj bèt volay gen yon gwo efè sou kwasans lan nan bèt yo. Li pa sèlman ka bese pri luminaire, men tou, kontwole vitès la nan metabolis ze bèt volay, ogmante longè lavi repwodiksyon.
Rechèch sijere ke bule-vèt estimulasyon kwasans nan poul pandan y ap zoranj-wouj estiminasyon repwodiksyon. Limyè wouj-zoranj sipoze repwodiktif efikasite pandan y ap bule-vèt limyè sipoze pi bon pou kwasans.
Li enpòtan pou chwazi koulè ki kòrèk la pou anviwònman ou ak zwazo yo.
anpoul poul
Karakteristik pwodwi:
Espesifik ki ap dirije ekleraj bèt volay gen yon gwo efè sou kwasans lan nan bèt yo. Li pa sèlman ka bese pri luminaire, men tou, kontwole vitès la nan metabolis ze bèt volay, ogmante longè lavi repwodiksyon.
Rechèch sijere ke bule-vèt estimulasyon kwasans nan poul pandan y ap zoranj-wouj estiminasyon repwodiksyon.
Limyè wouj-zoranj sipoze repwodiktif efikasite pandan y ap bule-vèt limyè sipoze pi bon pou kwasans.
Li enpòtan pou chwazi koulè ki kòrèk la pou anviwònman ou ak zwazo yo.
Espesifikasyon Pwodwi:
| Modèl | limyè bèt fèm yo |
| Grandè | 300/ 600/900 / 1200 / 1500mm |
| Panchat | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| Baz | R17D / FA8 / G13 |
| Vòltaj | 12V DC oswa 85-265V |
| Lumen | 100lm / W |
| Chip | SMD2835 |
| Materyèl | Alu.+PC/Plastik/Vè |
| RA/PF | RA80/PF0.9 |
| Garanti | 5 Ane garanti |
Pwodwi Detay nan anpoul limyè nan poul:



Rapò tès:

Konpayi nou an:
Teknoloji sofistike
Benwei posede liy pwodiksyon ki ap dirije, ekipe ak esfè entegre, etajè ki aje, tès vòltaj reziste, makè lazè, mèt pouvwa dijital, tès rezistans izolasyon, elatriye.
Ekip rechèch la ak ekip devlopman nan BBT yo soti nan USA, Kanada, Holland, Almay ak Lachin. Tout nan yo gen omwen 5 ane eksperyans nan jaden ki ap dirije.
Bon jan kalite serye
Meanwell chofè / Chofè Envantwonik, Cree, Lumisled ak Bridgelux ki ap dirije ak BBT patante dissipation chalè yo aplike nan limyè ki ap dirije nou yo kòm demann patikilye ou. QC ekip kontwole pwodiksyon an tout antye.
Benwei dirije limyè satisfè kondisyon ki nan sètifikasyon diferan, tankou ETL, UL, TUV, SAA, DLC, CE, RoHS, LM79, elatriye. Nou te gen akreditasyon nan ETL, DLC, CE ak RoHS.
Baj popilè: anpoul limyè poul, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon mache, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis











