Pwodwi
Lanp enstalasyon bèt
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan lanp etablisman bèt nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.
karakteristik:
1. Lanp etablisman bèt nou yo fèt pou bay yon vizibilite siperyè ak optimize kwasans bèt ak pwodiktivite.
2. Avèk teknoloji avanse, lanp nou yo emèt limyè klere e menm pou kreye yon anviwònman konfòtab ak estrès-pou bèt yo.
3. Pwodui nou yo se enèji-efikas, ki dire lontan-, epi ki fyab, asire ekonomi pri ak antretyen minimòm pou enstalasyon bèt.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 9W 18W 23W |
| Gwosè | 60CM 120CM 150CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 140LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP67 |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC |
| Dimmable | Triac dimmable ak 0-10V dimmable |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker gratis |
Imaj detaye:





Itilizasyon:


Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

Baj popilè: lanp etablisman bèt, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis












