Pwodwi
Pig dirije limyè
1.T12 dirije limyè Poultry 25W dirije limyè pou fèm kochon
2.Made nan yon tiyo PC konplè ak yon bag silikone, limyè ki enpèmeyab dirije tib. kapab kenbe tèt ak sèten ajan netwayaj.
3.LED limyè ak yon seri gradyasyon nan 0-100% ka imite dimanch maten byen bonè ak solèy kouche.
4.konsèvasyon enèji
5.simple mete kanpe
kochon dirije limyè

Modèl pwodwi ak aplikasyon
T12 dirije limyè bèt volay, 25W, ki fèt pou itilize nan fèm kochon ak anviwònman bèt.
Konstriksyon dirab ak ki enpèmeyab
Tib PC konplètman fèmen ak bag sele silikon ofri pwoteksyon konplè ki enpèmeyab ak rezistans nan pwodui chimik netwayaj.
Simulation Dawn / Dusk
Karakteristik gradyasyon lis soti nan 0% a 100%, sipòte tranzisyon limyè natirèl tankou solèy leve ak solèy kouche.
Enèji efikas
Siyifikativman diminye konsomasyon pouvwa konpare ak ekleraj tradisyonèl yo.
Enstalasyon fasil
Ki fèt pou konfigirasyon senp ak entegrasyon nan sistèm agrikilti ki egziste deja.
Flicker-Gratis Kondwi segondè frekans
Bay limyè ki estab, tranbleman-gratis pou ankouraje konfò ak byennèt bèt yo.
Long Lifespan Garanti
Te sipòte pa yon garanti ki rive jiska 50,000 èdtan pou yon operasyon serye alontèm-.
| Non pwodwi | T8 dirije limyè pou kay kochon |
| Konsomatè | 16W/ 18W |
| CCT | 2500-6000K |
| Voltage | 180-264V |
| Apwopriye pou | Kay kochon, fèm poul |
| Angle gwo bout bwa | 180 degre |
| Sous limyè | dirije |
| Karakteristik | Flicker gratis |
| Sètifikasyon | CE, RoHS, CCC, ETL |
Plis detay
Fèm kochon dirije ekleraj
1) Yon kanpe ki enpèmeyab ak tiyo PC plen.
2) PC/94V-0 pi. Anti-fèb baz; pa pral fennen; pa pral eksploze.
3) Nylon + NBR pou sele, CE, IP67 Nivo Connector

Aplikasyon

Baj popilè: kochon dirije limyè, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis











