Pwodwi

Triac Dimmable T10 dirije Tib limyè
* Konplètman enpèmeyab ak pousyè tè.
* Bonjan estrikti difisil - konplètman pouvwa lave ak anti-korozyon.
* Plis pase 70% ekonomi lè yo konpare ak ekipman fliyoresan - pi ba pri kouri.
* Viv trè long jiska 50000 èdtan.
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon

Karakteristik pwodwi
* Konplètman enpèmeyab ak pousyè tè.
* Bonjan estrikti difisil - konplètman pouvwa lave ak anti-korozyon.
* Plis pase 70% ekonomi lè yo konpare ak ekipman fliyoresan - pi ba pri kouri.
* Viv trè long jiska 50000 èdtan.
* Pa gen risk dife / pi ba pri Asirans - dirije ap toujou rete nan yon tanperati ki ba
* Linkable epi yo ka konekte nan yon seri.
* Triak/0-10v dimmable.
| Pouvwa | 16W |
| Voltage | 85-265V |
| Efikasite | 100lm/W |
| Lumens | 1600lm |
| CCT | 2700K/4000K/5700K/6500K |
| CRI | >80 |
| Tanperati travay | (-40 degre -50 degre) |
| To IP | IP67 |
| Materyèl | Klè Pc kouvri/frosted kouvèti opsyonèl, ochwa + IP67 Gason ak Femal connecteur imperméable |
| Chofè | Avèk chofè entèn dimmable / chofè ki pa dimmable opsyonèl |
| Dimansyon | 1.2M * D32mm |
| Anbalaj gwosè | 143 * 30 * 26cm |
| G.W | 14.1KG/25pcs |
Plis detay



Aplikasyon
Plant, lopital, lave machin, frijidè, frizè, kay bèt volay ak sou sa.



Baj popilè: triac dimmable t10 dirije tib limyè, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Voye rechèch







