Pwodwi
RGB dirije Tib limyè
Kouvèti lakte oswa transparan. 85–90% transmisyon limyè. Pa gen zòn nan limyè.
Long sèvis lavi, efikas chalè dissipation, ak yon bwat aliminyòm epè.
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan rgb dirije limyè tib nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.

Karakteristik:
1.Aluminium bon chalè dissipation, ba pouri anba tè ak lavi ki long
2.Series konsepsyon koneksyon, pa gen okenn tach nwa
3.High klere dirije chip, segondè efikasite lumineux ak klète
Espesifikasyon
| Gwosè | 300/ 600/ 900/ 1200/ 1500/ 2400mm, kapab tou Customized |
| Puissance | 9w/10w/12w/14w/16w/18w/20w/22w/25w/28w/30w/36w/40w/46w, gwo pouvwa yo disponib tou |
| Lumineux | 90lm/w, 100lm/w, 110lm/w, 120lm/w |
| Led sous | SMD 2835 |
| Tanperati koulè | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K,7000K,8000K,10000K |
| Ang gwo bout bwa | 120-180degre, 270-330degre |
| Dyamèt | 26/28mm |
| Tanperati travay | -20 a 50 degre |
| Baz lanp | G13 PIN, G5 disponib tou |
| Kouvri | Lakte, Klè |
| Materyèl | Aliminyòm Alloy + PC lantiy / nano plastik / vè |
| CRI | CRI>83Ra, CRI>90Ra, CRI>95 Ra |
| Viv lavi | 20,000-80,000 èdtan |
| Garanti | 2-5 ane |
Plis foto





Aplikasyon:

Baj popilè: rgb dirije tib limyè, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Pwochen:
T8 Koulè Chanje Rgb Led Tib Limyè
Voye rechèch









