Pwodwi
RV dirije limyè eksteryè
1.Limyè galri RV sa a gen yon boîtier alyaj segondè-klas, jesyon tèmik entegre, ak yon koule chalè efikas pou itilizasyon ki dire lontan.
2.Pou anpeche tach avèg vizyèl ak aksidan, limyè eksteryè RV gen yon gaye iradyasyon nan 65 degre orizontal ak 69 degre vètikal.

Karakteristik:
1.Limyè galri RV sa a gen yon boîtier alyaj segondè-klas, jesyon tèmik entegre, ak yon koule chalè efikas pou itilizasyon ki dire lontan.
2.Pou anpeche tach avèg vizyèl ak aksidan, limyè eksteryè RV gen yon gaye iradyasyon nan 65 degre orizontal ak 69 degre vètikal.
3.RV limyè eksteryè ak lantiy PC anti-ekla bay ekleraj mou san vètij oswa doulè.
4.Sa a limyè vante RV apwopriye pou RV, trelè, kan, ak plis ankò. Ka monte sou machin divès kalite tankou kamyon ponpye, bato, ak otobis.
Spesifikasyon pwodwi:
| Watts | 10.8W/PC, 21.6W/PÈ |
| Kouran kri | 12V ~ 0.9A/PC, 24V ~ 0.45A/PC |
| Voltage | 9-36V DC |
| Ki enpèmeyab | IP 67Complian-Pwosyè/Dlo Ingress |
| Materyèl | 6063 High Grade aliminyòm alyaj lojman ak koule chalè |
| Lantiy | Lantiy polikarbonat anti-ekla enpak ki reziste |
| Tanperati Koulè | 6500K |
| Viv lavi | 50,000èdtan |
Plis foto




Aplikasyon:

FAQ
1, ki sa ki règleman echantiyon ou a?
Egzanp ki disponib ak chaj, si ou mete lòd regilye apre tès echantiyon, nou ka retounen chaj echantiyon an ba ou.
2, ki peryòd garanti a?
Pwodwi nou yo ak 1 ane garanti.
3, ki sa ki tan an plon?
Nòmalman li se 7-15 jou, ti lòd yo pral pi vit.
Baj popilè: rv dirije limyè eksteryè, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis












