Pwodwi

UV Fly Killer 18 Watt 395nm
Plug-and-Play nan nenpòt aparèy fluorescent T8
Wide senaryo aplikab
Punchy Nwa Limyè Efè
Ekonomik Altènatif nan enstalasyon ki ap dirije ki koute chè
ITILIZE SÈLMAN SOU T8 INSTANT-STARTER
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon

Deskripsyon
Ki fèt kòm yon solisyon pri efikas, ki enpèmeyab Ensèk-O-Cutor, tib fliyoresan PlusLamp UV T8 sa a se yon ideyal pou itilize nan zòn Preparasyon Manje, tankou kwizin ak kafe. Tib 600mm sa a dire yon enpresyonan 8000 èdtan e li gen yon evalyasyon 18 Watt.
Atribi
| Puissance | 18 W |
| Manifakti | BW limyè |
| Koulè limyè | Limyè nwa |
| Dyamèt | 25 mm |
| Longè | 600 mm |
| Kalite bouchon/baz | 2 broch chak fen |
| Kalite | Anpoul |
| Style | T8 25mm Dia |
| Manifakti mwayèn lavi lanp | 8000 èdtan |
Imaj Montre








Baj popilè: uv fly killer 18 watt 395nm, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Voye rechèch
Ou ka renmen tou

