Pwodwi
UV dirije geri lanp
1. High-entansite UV LED teknoloji pou geri rapid ak efikas.
2. Konsepsyon kontra enfòmèl ant ak lejè pou portabilite fasil ak depo.

Sa a se espesyalis nou an 365nm spotlight. Ideyal pou aplikasyon pou longèdonn ki pi ba yo kote limyè mwens vizib pi pito. Kontrèman ak inondasyon 390nm nou yo 365 nanomèt sa a pa pwodui prèske pa gen okenn limyè vizib. Apwopriye pou enspeksyon UV ak aplikasyon pou geri sèlman. Pa apwopriye pou UV espò ak aktivite.
Karakteristik:
1. High-entansite UV LED teknoloji pou geri rapid ak efikas.
2. Konsepsyon kontra enfòmèl ant ak lejè pou portabilite fasil ak depo.
3. Kontwòl fasil-a-itilize ak anviwònman reglabl pou tan geri egzak.
4. Konstriksyon dirab ak anpoul dirije ki dire lontan pou itilize pwolonje.
Espesifikasyon
| Non pwodwi | UV dirije limyè inondasyon ki enpèmeyab |
| Dimansyon | 28 X 23 X 15cm |
| CCT | Koulè wouj violèt (385-400nm) |
| IP Klas | IP66 |
| Pouvwa | 120W |
| Materyèl | Aliminyòm + Tanpered vè |
| Sous limyè | 2835 UV dirije |
| Vòltaj | AC 85-265V |
| Sètifikasyon | CE EMC Rohs |
Plis foto


FAQ:
K: Ki materyèl ki ka geri ak UV LED geri lanp lan?
A: lanp lan ka geri divès kalite materyèl tankou adhésifs, kouch, lank, ak rezin.
K: Ki jan vit tan an geri ak UV LED geri lanp lan?
A: Tan geri a depann de materyèl la geri ak anviwònman espesifik yo itilize. Sepandan, UV ki ap dirije teknoloji a pèmèt pou tan geri pi vit konpare ak metòd geri tradisyonèl yo.
K: Konbyen tan anpoul ki ap dirije yo dire?
A: Anpoul ki ap dirije yo ka dire jiska 10, 000 èdtan nan itilizasyon kontinyèl.
K: Èske lanp lan san danje pou itilize?
A: Wi, lanp lan fèt ak sekirite nan tèt ou epi li gen ladan karakteristik pwoteksyon tankou fèmen otomatik pou anpeche surchof.
K: Èske tan geri a ka ajiste?
A: Wi, lanp lan gen anviwònman reglabl pou kontwòl egzak sou tan geri.
Baj popilè: UV dirije geri lanp, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis










