Pwodwi

8w RGB dirije limyè panèl
1. Ultra-mens, konsepsyon alamòd.
2. Adopte segondè lumen SMD2835 LEDs kòm sous limyè.
3. PC kouvri pou mou, konfòm limyè pwodiksyon.
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon

Karakteristik
1. Ekstrèmman mens konsepsyon (12 mm)
2. Liminozite segondè: 5050 poul
3. Chofè ki ap dirije ki pi serye: chofè Meanwell yo opsyonèl epi yo se yon eleman esansyèl nan panno ki ap dirije.
4. Dimmable: Tan ak vitès RGB ka ajiste.
5. Opulent aparans: Kwit blan gloss
6. Ekolojik-zanmi ak enèji-efikas
7. DC Connector: Senp yo sèvi ak
| dirije | SMD5050 |
| Pouvwa | 8W |
| Koulè | RIGBI |
| PF | >0.9 |
| Demmable | disponib |
| Mòd kontwòl | Sistèm kontwòl IR/2.4G/DMX |
| Gwosè | Φ8 * 12.8MM |
| Enstalasyon | Sispansyon oswa entegre |
| Pwa | 0.8kg |
| Faktè pouvwa | >0.9 |
| Materyèl | Die-casting aliminyòm |
| MOQ | 1 moso |
| lavi | 50,000 èdtan |
| Export Carton gwosè | 10 * 10 * 2.5cm |
| Frekans vòltaj | AC85 ~ 277V |
| Garanti | 3 zan |
Plis foto


Enstalasyon
LED panèl mens

Baj popilè: 8w rgb dirije panèl limyè, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Voye rechèch
Ou ka renmen tou

