Pwodwi

Rgbw 60×60 48W dirije Panèl limyè
1. Ultra-mens, konsepsyon alamòd.
2. Adopte segondè lumen SMD2835 LEDs kòm sous limyè.
3. PC kouvri pou mou, konfòm limyè pwodiksyon.

Karakteristik
1. Anplwaye yon SMD siperyè dirije kòm sous limyè a;
2.Konplètman vèt ak ekolojik-zanmi, emèt pa gen okenn mèki, pa gen okenn radyasyon UV oswa IR, ak gratis nan jaden elektwomayetik;
3.Quick kòmanse, limyè mou, flicker-gratis, pa gen lonbraj, pwoteksyon je;
4. Ekselan efikasite limyè, ti itilizasyon pouvwa, ak ekonomi enpòtan nan pri enèji;
5. Segondè faktè pouvwa, konplètman konfòme ak kritè griy pouvwa eta a;
| dirije | SMD5050 |
| Pouvwa | 48W |
| Koulè | RGBW |
| PF | >0.9 |
| Dimmable | disponib |
| Mòd kontwòl | Sistèm kontwòl IR/2.4G/DMX |
| Gwosè | 600 * 600 * 10MM |
| Enstalasyon | Sispansyon oswa entegre |
| Pwa | 3.8kg |
| Faktè pouvwa | >0.9 |
| Materyèl | Alum. |
| MOQ | 1 moso |
| lavi | 50,000 èdtan |
| Export Carton gwosè | 65 * 65 * 3cm |
| Frekans vòltaj | AC85 ~ 277V |
| Garanti | 3 zan |
Plis foto


Enstalasyon
LED panèl mens

Aplikasyon
Lajman itilize nan kay, biwo, restoran, otèl, otobis, tren, depo, pakin pèdi nan sal reyinyon lekòl la, bibliyotèk, faktori, depo, kazino, garaj pakin, lopital, sant komèsyal, makèt, sant komèsyal ak elatriye.
Baj popilè: rgbw 60×60 48w dirije panèl limyè, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis

