Pwodwi
Dimmable dirije plafon limyè 24W 2400lm, plafon limyè ak RGB kontwòl ekleraj kontwòl remote ak APP
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon
Pwodwi Deskripsyon
Konbine klète reglabl, ekleraj RGB vibran, ak kontwòl remote ak APP pratik, limyè plafon 24W sa a bay fleksib, enèji - ekleraj efikas pou tou de fonksyonalite ak amelyorasyon anbyans.

Pwodwi detay

| Pouvwa | 9W 12W 18W 23W 36W 40W |
| Antre vòltaj | AC85-265V, 100-277V AC |
| tanperati koulè | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| flux lumineux | 120LM/W, 140lm/W, 160LM/W |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Materyèl Tib | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Baz lanp | G13 |
| Gwosè | 60CM 120CM 150CM |
Aplikasyon pwodwi yo

Baj popilè: Dimmable dirije plafon limyè 24W 2400lm, plafon limyè ak RGB kontwòl ekleraj kontwòl remote ak APP, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Pwochen:
30W Dimmable sifas mòn ki ap dirije
Voye rechèch












