Pwodwi
Limyè Panèl blan kontanporen
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan limyè kontanporen panèl blan nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.
karakteristik pwodwi:
- Lanp Panel blan kontanporen yo gen yon konsepsyon ki dous ak kontanporen, ki bay yon lè rafineman kèlkeswa chanm yo enstale yo.
- Akòz sifas pwòp li yo blan, li bay yon lè rafineman nan nenpòt chanm, sa ki fè li yon opsyon ekselan pou espas tankou kay, biwo, ak etablisman komèsyal yo.
- Lanp panèl blan kontanporen yo, ak ekleraj briyan ak menm, kapab kreye yon anviwònman ki cho ak envite nan kèlkeswa espas yo enstale yo.
Spesifikasyon:
| Ki ap dirije chip | Epistar / SMD2835 |
| Evalyasyon IP | IP44 |
| Antre vòltaj | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Pouvwa | 18W/36W/40W/48W/50W |
| Gwosè | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Materyèl | Aliminyòm + PMMA |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Garanti | 5 ane |
| Kouvri ankadreman | Blan & Ajan |
| Sètifye | TUV, CE, ROHS |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Avèk aparans alamòd li yo, Lanp Panel blan kontanporen an se yon chwa ekselan pou eklere lakay ou oswa kote biznis ou.
Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

Baj popilè: limyè panèl blan kontanporen, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis












