Pwodwi
Plafon monte wonn dirije limyè
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan plafon monte wonn dirije limyè nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.
Karakteristik pwodwi:
1. aparans la elegant ak kontanporen nan plafon an monte wonn ki ap dirije lanp asire w ke ou bay yon lè nan bagay konplike nan kèlkeswa espas li enstale nan.
2. Teknoloji a ki ap dirije ke aparèy lanp sa a itilize pèmèt li bay ekleraj ki se tou de briyan e menm pandan y ap tou diminye kantite lajan ki depanse sou pouvwa.
3. Plafon ki monte wonn ki ap dirije lanp lan se yon opsyon ekleraj serye ak alamòd ki ka itilize nan nenpòt chanm paske nan lavi pwolonje li yo ak konstriksyon solid.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Ki ap dirije chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Kouvri ankadreman | Blan |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V OSWA 12V DC, 24V DC |
| Gwosè koupe | 68mm a 280mm |
| Dyamèt ekstèn | 85-300mm |
| PF | >0.90 |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Jwi adaptabilite limyè sa a ki ap dirije wonn ki te monte nan plafon an, ekselan pou ajoute yon touche rafineman nan konsepsyon lakay ou.
Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

Baj popilè: plafon monte limyè dirije wonn, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis












