Pwodwi
Kare sifas mòn Panel limyè
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan kare sifas mòn limyè panèl nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.
karakteristik pwodwi:
- Kare Sifas Mount Panel Lanp lan prezante yon konsepsyon dous ak modèn ki san pwoblèm melanje nan nenpòt espas.
- Avèk pwofil ultra-mens li yo, lanp panèl sa a bay yon aparans pwòp ak minimalist ki ajoute yon touche konplike nan nenpòt chanm.
- Ki fèt pou enstalasyon fasil, lanp panèl sa a ofri ekselan klète ak efikasite enèji, sa ki fè li yon chwa pafè pou tou de aplikasyon rezidansyèl ak komèsyal yo.
Spesifikasyon:
| Ki ap dirije chip | Epistar / SMD2835 |
| Evalyasyon IP | IP44 |
| Antre vòltaj | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Pouvwa | 18W/36W/40W/48W/50W/56W |
| Gwosè | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Materyèl | Aliminyòm + PMMA |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Garanti | 5 ane |
| Kouvri ankadreman | Blan & Ajan |
| Sètifye | TUV, CE, ROHS |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

Baj popilè: kare sifas mòn panèl limyè, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis












