Pwodwi
Limyè plafon sikilè
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon
Karakteristik pwodwi:
1. Limyè plafon sikilè a fèt pou bay ekleraj mou e menm, kreye yon atmosfè cho ak akeyan nan nenpòt chanm.
2. Avèk konsepsyon modèn ak dous li yo, limyè plafon sikilè ajoute yon touche distenksyon nan nenpòt espas, eklere sal la ak style ak bagay konplike.
3. Fasil pou enstale ak enèji -efikas, limyè plafon sikilè a se yon solisyon ekleraj pratik ak élégance pou nenpòt kay oswa biwo.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Ki ap dirije chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Kouvri ankadreman | Blan |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V OSWA 12V DC, 24V DC |
| Gwosè koupe | 68mm a 280mm |
| Dyamèt ekstèn | 85-300mm |
| PF | >0.90 |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Se panèl ki ap dirije sèk la lajman ki itilize nan chanm k ap viv, koulwa otèl, chanm konferans, lopital, lekòl, biwo, elatriye.
Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

Baj popilè: limyè plafon sikilè, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Pwochen:
Kare Flat Panel limyè
Voye rechèch












