Pwodwi
Kare Flat Panel limyè
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon
karakteristik pwodwi:
1. Limyè Square Flat Panel la prezante yon konsepsyon dous ak modèn ki san efò melanje nan nenpòt espas.
2. Avèk teknoloji ki ap dirije enèji -efikas li yo, aparèy limyè sa a bay limyè klere e menm pandan y ap konsome mwens pouvwa.
3. Konstriksyon dirab li yo ak lavi ki long fè li yon solisyon ekleraj pri -efikas pou tou de anviwònman rezidansyèl ak komèsyal yo.
Spesifikasyon:
| Ki ap dirije chip | Epistar / SMD2835 |
| Evalyasyon IP | IP44 |
| Antre vòltaj | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Pouvwa | 18W/36W/40W/48W/50W/56W/72W |
| Gwosè | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Materyèl | Aliminyòm + PMMA |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Garanti | 5 ane |
| Kouvri ankadreman | Blan & Ajan |
| Sètifye | TUV, CE, ROHS |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

Baj popilè: kare plat panèl limyè, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Pwochen:
Rgbw 60 × 60 dirije limyè panèl
Voye rechèch












