Pwodwi
Bag-sifas mòn limyè
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan bag -ki gen fòm sifas mòn limyè nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.
Karakteristik pwodwi:
1. Limyè sifas ki gen fòm bag-se yon adisyon elegant nan nenpòt chanm gras ak konsepsyon kontanporen li yo.
2. Limyè cho ak menm nan chandelye sa a se jis sa ou bezwen pou fè tout moun santi yo lakay yo.
3. Sa a bag -ki gen fòm sifas mòn lanp itilize enèji-efikas teknoloji dirije, ki ede diminye depans pouvwa san sakrifye bon jan kalite limyè.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Ki ap dirije chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Kouvri ankadreman | Blan |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V OSWA 12V DC, 24V DC |
| Gwosè koupe | 68mm a 280mm |
| Dyamèt ekstèn | 85-300mm |
| PF | >0.90 |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Se panèl ki ap dirije sèk la lajman ki itilize nan chanm k ap viv, koulwa otèl, chanm konferans, lopital, lekòl, biwo, elatriye.
Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

Baj popilè: bag -ki gen fòm sifas mòn limyè, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis












