Pwodwi
Limyè sikilè plafon blan
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan plafon blan sikilè limyè nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.
Karakteristik pwodwi:
- Lanp sikilè plafon blan an jenere yon limyè dou ak kalme, sa ki fè li ideyal nan bi pou yo kreye yon atmosfè ki fezab detant nan nenpòt anviwònman.
- Aparèy lanp sa a gen yon konsepsyon rafine ak kontanporen, ki bay yon lè konplike nan kèlkeswa chanm li enstale.
- Lanp Sikilè Blan plafon an, ki itilize teknoloji LED ki efikas an tèm de konsomasyon enèji, ede tou pou minimize depans pou pouvwa yo pandan y ap bay yon klète ki dire lontan-.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Ki ap dirije chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Kouvri ankadreman | Blan |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V OSWA 12V DC, 24V DC |
| Gwosè koupe | 68mm a 280mm |
| Dyamèt ekstèn | 85-300mm |
| PF | >0.90 |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

Baj popilè: plafon blan sikilè limyè, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis












