Pwodwi
Bag White Dimmable Panel lanp
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan bag blan dimmable panèl lanp nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.
Karakteristik pwodwi:
1. Ou ka ajoute yon touche nan rafineman nan nenpòt zòn ak adisyon a nan Ring White Dimmable Panel lanp lan, ki gen yon style ki se tou de dous ak kontanporen.
2. Paske li gen yon fonksyon dimmable, limyè sa a ba ou kapasite pou chanje klète ak kreye atmosfè ideyal la pou nenpòt evènman yo fèt pou.
3. Bag White Dimmable Panel Lanp lan se yon lanp enèji-efikas ki dire pou yon tan long epi ki delivre limyè ki konsistan, tranbleman-gratis, ak fasil pou je yo.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 3W/5W/7W/9W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Ki ap dirije chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Kouvri ankadreman | Blan |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V OSWA 12V DC, 24V DC |
| Gwosè koupe | 68mm a 280mm |
| Dyamèt ekstèn | 85-300mm |
| PF | >0.90 |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Amelyore estetik enteryè ou ak konsepsyon mens ak ekla mou nan Round LED Panel Lighting, kreye yon atmosfè akeyan ak envite.
Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

Baj popilè: bag blan dimmable panèl lanp, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis












