Pwodwi
Sleek Square Flush-mount Light
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan dous kare flush-monte limyè nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.
karakteristik pwodwi:
- Sleek Square Flush-monte lanp sa a se yon konsepsyon kontanporen ak alamòd ki pral fè nenpòt chanm nan kay ou sanble pi atiran.
- Akòz ti gwosè li ak pwofil ki ba li, aparèy lanp sa a ideyal pou itilize nan kote ki gen plafon ki ba oswa yon kantite espas ki gen restriksyon.
- Lanp monte-sa a gen liy pwòp ak yon fini lis, ki bay yon touche rafineman nan nenpòt zòn epi kreye yon anbyans ki cho ak akeyan.
Spesifikasyon:
| Ki ap dirije chip | Epistar / SMD2835 |
| Evalyasyon IP | IP44 |
| Antre vòltaj | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Pouvwa | 18W/36W/40W/48W |
| Gwosè | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Materyèl | Aliminyòm + PMMA |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Garanti | 5 ane |
| Kouvri ankadreman | Blan & Ajan |
| Sètifye | TUV, CE, ROHS |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

Baj popilè: dous kare flush-monte limyè, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis












