Pwodwi
12V / 24V DC Antre RGBW dirije Downlight
1.Heat Sink ak bon dissipation
2.Diferan kouvèti pou opsyon
3.Strong Spring
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon

Karakteristik pwodwi
1. RGBW teknoloji: Downlight ki ap dirije sa a ekipe ak LED wouj, vèt, ble ak blan. Sa vle di ke li ka pwodwi yon pakèt koulè ak efè koulè.
2. D' vòltaj ba: D' 12V/24V DC vle di ke downlight ki ap dirije sa a fèt nan Kiba pou itilize nan zòn ki gen vòltaj ba pouvwa ekipman, sa ki fè l' idéal pou itilize nan zòn aleka yo oubyen anviwònman deyò.
Espesifikasyon
| Pouvwa | 20W/25W/30W |
| Tanperati Koulè (CCT) | RIGBI |
| CCT | 3 CCT reglabl |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm% 2FW |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Ki ap dirije chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Kouvri ankadreman | Blan |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V,110-240V OSWA 12V DC, 24V DC |
| chofè ki ap dirije | Izole ak tranbleman gratis |
Plis Foto:



Aplikasyon:








Baj popilè: 12v / 24v dc opinyon rgbw dirije downlight, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Pwochen:
Dimmable RGBW dirije Downlight
Voye rechèch










