Pwodwi
3 CCT reglabl RGBW dirije Downlight
1.Heat Sink ak bon dissipation
2.Diferan kouvèti pou opsyon
3.Strong Spring
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon

Karakteristik pwodwi
1. Pwodui diferan efè ekleraj, tankou fennen, flash, strobe, oswa batman kè
2. Te fè nan materyèl-wo kalite, tankou aliminyòm, Acrylic, oswa polikarbonat, asire durability, sekirite, ak estetik
3. Kontwole lè l sèvi avèk yon smartphone oswa yon kontwòl remote
4. Entegre ak asistan vwa ak aparèy lakay entelijan
Espesifikasyon
| Pouvwa | 20W/25W/30W |
| Tanperati Koulè (CCT) | RGBW |
| CCT | 3 CCT reglabl |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Ki ap dirije chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Kouvri ankadreman | Blan |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V,110-240V OSWA 12V DC, 24V DC |
| chofè ki ap dirije | Izole ak tranbleman gratis |
Plis Foto:



Aplikasyon:








Baj popilè: 3 cct reglabl rgbw dirije downlight, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Voye rechèch









