Pwodwi

9w Smart Rgbw Bluetooth dirije Downlight
1.Heat Sink ak bon dissipation
2.Diferan kouvèti pou opsyon
3.Strong Spring
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon

Karakteristik pwodwi
1. Pwodui diferan efè ekleraj, tankou fennen, flash, strobe, oswa batman kè
2. Te fè nan materyèl-wo kalite, tankou aliminyòm, Acrylic, oswa polikarbonat, asire durability, sekirite, ak estetik
3. Kontwole lè l sèvi avèk yon smartphone oswa yon kontwòl remote
4. Entegre ak asistan vwa ak aparèy lakay entelijan
Espesifikasyon
| Klète | 900-1000 lumèn (Blan) |
| Konsomasyon pouvwa | 9 Rejim Alimantè |
| Ang gwo bout bwa | 110º |
| Demmable | Dimmable |
| Viv lavi | 50 000 èdtan |
| Anfòm | Sifas plat, klip prentan |
| Espesifikasyon | AC{{0}V}V, 50/60Hz |
| Evalyasyon tan | IP54 (devan) IP40 (dèyè) |
| Konstriksyon materyèl | Plastik kouvwi aliminyòm, PC Lens, Blan RAL9016 |
| Dimansyon | Ø115mmx57 Dekoupe 90-95mm |
| Dimansyon chaje | 120x120x75mm 1pce |
Plis Foto:



Aplikasyon:








Baj popilè: 9w smart rgbw bluetooth dirije downlight, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Voye rechèch
Ou ka renmen tou

