Pwodwi

Downlight Ankastre ak Capteur Mouvman
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon

Deskripsyon pwodwi
1. Premium dirije sous limyè, segondè klète ak ba pouvwa konsomasyon.Save jiska 82% sou bòdwo elektrisite!
2. Long Life span: ekonomize enèji, konsomasyon pouvwa ki ba, dire lavi ki dire plis pase 50, 000 èdtan.
3.This downlight se senp ak bèl, yo pral yon dekorasyon pafè pou chanm ou.
Enfòmasyon teknik
| Pouvwa: | 7W |
| Kalite chip: | COB |
| Mak chip: | Cree oswa Bridgelux oswa Epistar oswa San'an |
| Efikasite lumineux: | 90lm/w |
| CIR: | RA>80 |
| Pouvwa ki disponib: | 7W 9W 12W 18W 20W |
| Tanperati koulè: | 3000K/4000K/6000K |
| Angle gwo bout bwa: | 120 degre |
| Lavi travay: | Pi gran pase oswa egal a 50000 èdtan |
| Anviwònman travay | |
| Voltage: | AC{{0}V 50/60HZ |
| Tanperati travay: | -30~ +50 degre |
| Aplikasyon | |
| Aplikasyon: |
Ayewopò, twalèt, chanm, pakin machin, legliz, sinema, galeri, lopital, otèl, sal reyinyon, biwo, restoran, lekòl, sant komèsyal, chanm chita |
Plis detay



Aplikasyon:

Baj popilè: Recessed downlight ak Capteur mouvman, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Voye rechèch







