Pwodwi
1200x600 ki ap dirije Panel 6000k 2x4 ki ap dirije Flat Panel
1.Optik PMMA lantiy pou panèl ekleraj sa a, fè ekleraj pi bon inifòmite, yo pa pral jòn.
2. Ultra mens ak super klere, pa gen okenn leakkage limyè e pa gen okenn tranbleman.
3. Segondè panno efikasite lumineux 160lm / w, konsomasyon pouvwa ki ba.
4. CCT a ak Wattage ka chanje, tou ijans ki disponib, fasil pou stock.
5. UGR la<19 optional="" for="" 600x1200="" led="">19>
1200x600 ki ap dirije Panel 6000k 2x4 ki ap dirije Flat Panel

Karakteristik pwodwi:
1.Optik PMMA lantiy pou panèl ekleraj sa a, fè ekleraj pi bon inifòmite, yo pa pral jòn.
2. Ultra mens ak super klere, pa gen okenn leakkage limyè e pa gen okenn tranbleman.
3. Segondè panno efikasite lumineux 160lm / w, konsomasyon pouvwa ki ba.
4. CCT a ak Wattage ka chanje, tou ijans ki disponib, fasil pou stock.
5. UGR< la; 19 si ou vle pou 600x1200 dirije panèl.
Pwodwi Spesifikasyon:
1200x600 ki ap dirije Panel 6000k 2x4 ki ap dirije Flat Panel
| Mo kle | 600x1200 dirije panèl |
| Pouvwa | 60W 70W |
| PF | 0.9 |
| Gwosè | 600X1200mm |
| Lanp lumineux Flux (lm) | 160lm / w |
| Materyèl | Alloy aliminyòm + Glass |
| Antre Voltage | 100-240V |
| Wotè | 30mm |
| Ra | 80ra oswa 95ra |
| CCT | 3000/4000/6000K |
| Validite (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 Ane |
Plis foto pou 2 x 4 limyè plafon dirije


Aplikasyon:
1. Ekleraj Komèsyal, Restoran& ZANTRAY, sant komèsyal forLED plat panèl limyè 2x4.
2. Biwo ekleraj, Yo Vann an Detay& Magazen makèt, choroum, èpòt.
3. Depo ekleraj, galeri, lopital, depo.
4.Super ekleraj mache, bilding enstitisyon.

Sèvis nou an pou panèl 1200x600 dirije:
1. Ankèt ou ki gen rapò ak pwodwi nou yo oswa pri yo pral reponn nan 24hours.
2. Anplwaye ki byen antrene ak eksperyans pou reponn tout kesyon ou yo nan lang angle.
3.OEM& ODM, nenpòt ki lighings Customized ou nou ka ede w nan konsepsyon ak mete nan pwodwi.
4. Distribitè yo ofri pou konsepsyon inik ou ak kèk modèl nou ye kounye a.
Baj popilè: 1200x600 dirije panèl 6000k 2x4 dirije plat panèl, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis












