Pwodwi
Ankastre Slim Panel dirije Dali kontwòl 62x62
1. Senp estrikti, ki ba to echèk, fasil yo kenbe ak reparasyon.
2. Pa gen LGP andedan, kidonk pa enkyete w sou pwoblèm nan jòn nan panno konvansyonèl kwen-limen ki ap dirije.
3. Wide PCB nan sous limyè (SMD) ak radyasyon chalè super, ki ba pouri anba tè nan limyè ak lavi ki dire lontan.
4. PMMA lantiy optik ak pousantaj transmisyon limyè segondè, ak pi gwo ang gwo bout bwa.
5. Enèji ekonomize jiska 90% konpare ak lanp tradisyonèl yo.
Ankastre Slim Panel dirije Dali kontwòl 62x62

Karakteristik pwodwi:
1. Senp estrikti, ki ba to echèk, fasil yo kenbe ak reparasyon.
2. Pa gen LGP andedan, kidonk pa enkyete w sou pwoblèm nan jòn nan panno konvansyonèl kwen-limen ki ap dirije.
3. Wide PCB nan sous limyè (SMD) ak radyasyon chalè super, ki ba pouri anba tè nan limyè ak lavi ki dire lontan.
4. PMMA lantiy optik ak pousantaj transmisyon limyè segondè, ak pi gwo ang gwo bout bwa.
5. Enèji ekonomize jiska 90% konpare ak lanp tradisyonèl yo.
6. Segondè klète ak efikasite ak menm distribisyon limyè, pa gen okenn tach klere, pa gen okenn zòn nwa.
7. Instant kòmanse, rive plen klète nan 0.5 segonn.
8. Tranbleman gratis (si ou vle), divilge fatig nan je ak elimine presyon k ap travay.
9. Ekolojik-zanmitay, pa gen okenn eleman danjere.
10. Aktif pouvwa faktè koreksyon konsepsyon, pèfòmans segondè, ki ba THD.
11. CE (LVD& EMC)& RoHS sètifye.
12. Mòd enstalasyon miltip ak Pwodwi pou Telefòn ki disponib (plafon ankastre / sispann / sifas / miray aliye elatriye).
13. Original izolasyon elektrik segondè • Mòd aktyèl konstan.
14. Pwoteksyon IP40 ofLED klas la.
Pwodwi Spesifikasyon:
| Mo kle | Ankadreman ekleraj panèl limyè 62x62 |
| Pouvwa | 36W 40W 48W |
| PF | 0.9 |
| Gwosè | 620x620mm |
| Lanp lumineux Flux (lm) | 160lm / w |
| Materyèl | Alloy aliminyòm + Glass |
| Antre Voltage | 100-240V |
| Wotè | 30mm |
| Ra | 80ra oswa 95ra |
| CCT | 3000/4000/6000K |
| Validite (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 Ane |
Plis foto pou 36w ki ap dirije fenèt:


Enstalasyon panèl ki ap dirije kontwòl dali:

Aplikasyon nan limyè panèl ki ap dirije 36w:

Baj popilè: Ankastre mens panèl dirije dali kontwòl 62x62, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis











