Pwodwi
Limyè plafon kouvri salklas
1. PMMA LGP, 3mm epesè, pa janm jwenn jòn.
2. Segondè klète 2835smd, plis pase 120lm/W.
3. UGR<19 Diffuser, low glare design.
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon

Deskripsyon Product
1. PMMA LGP, 3mm epesè, pa janm jwenn jòn.
2. Segondè klète 2835smd, plis pase 120lm/W.
3. UGR<19 Diffuser, low glare design.
| Pouvwa | 12W |
| Gwosè limyè (mm) | 100*600*26 |
| Materyèl | Aliminyòm plis PC plis fè |
| Ki ap dirije Chip | SMD |
| Antre Voltage | 100V~240V |
| Ang limyè | 120 degre |
| CCT | 3000K-6500K |
| CRI | RA Pi gran pase oswa egal a 95 |
| Sèvis lavi | 50000 èdtan |
| Sètifikasyon | CE |
| Garanti | 5 Ane |
| Aplikasyon | Otèl, biwo, oditoryòm, chanm k ap viv, pyès devan kay, andedan kay la, elatriye. |
Plis detay





Zòn aplikasyon yo

--Livrezon rapid--
3 jou travay pou lòd echantiyon estanda.
15 jou travay pou lòd esansyèl.
3 jou travay pou pwodwi Customized desen CAD,
7 jou travay pou pwototip.
Orè Istwa pwodwi.
Nou ap vize ekleraj komèsyal ak endistriyèl tankou ki ap dirije limyè Triproof Echafodaj, UGR ki ap dirije limyè Panel, ki ap dirije
Batten limyè ki ap dirije lineyè Highbay limyè elatriye.
Baj popilè: limyè plafon kouvri salklas, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Voye rechèch










