Pwodwi
Sal klas ak limyè ki ap dirije
1. Yon ekonomize enèji 80 pousan sou lanp enkandesan konvansyonèl yo.
2. Ka kòmanse ak ba vòltaj ak yon tanperati -30 degre.
3. Pa gen okenn entèferans elektwomayetik, tranbleman oswa bri (EMI)
4. Limyè nou an gen yon lavi minimòm de 6000-8000 èdtan.
5. Yo te pase plis pase 12 000 fwa pou chanje ak sou.
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon

Deskripsyon Product
1. Yon ekonomize enèji 80 pousan sou lanp enkandesan konvansyonèl yo.
2. Ka kòmanse ak ba vòltaj ak yon tanperati -30 degre.
3. Pa gen okenn entèferans elektwomayetik, tranbleman oswa bri (EMI)
4. Limyè nou an gen yon lavi minimòm de 6000-8000 èdtan.
| Pouvwa | 12W |
| Gwosè limyè (mm) | 100*600*26 |
| Materyèl | Aliminyòm plis PC plis fè |
| Ki ap dirije Chip | ODO |
| Antre Voltage | 100V~240V |
| Ang limyè | 120 degre |
| CCT | 3000K-6500K |
| KRIYE | RA Pi gran pase oswa egal a 95 |
| Sèvis lavi | 50000 èdtan |
| Sètifikasyon | CE |
| Garanti | 5 Ane |
| Aplikasyon | Otèl, biwo, oditoryòm, chanm k ap viv, pyès devan kay, andedan kay la, elatriye. |
Plis detay





Zòn aplikasyon yo

Baj popilè: salklas ak limyè dirije, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Pwochen:
Limyè plafon salklas
Voye rechèch











