Pwodwi
Limyè sit konstriksyon dirije travay limyè 60W ak tripod pou kamyon
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan limyè sit konstriksyon dirije limyè travay 60w ak trépied pou kamyon nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.
Karakteristik:
- Lanp Chanjman Konstriksyon ki ap dirije Lanp Travay 60W ak Tripod pou Kamyon se yon chwa ekselan pou nenpòt ki sit travay paske li bay pi bon ekleraj, ki an vire ogmante vizibilite ak efikasite.
- Lanp travay sa a gen yon baz tripod ki solid, konsa ou ka mete l nenpòt kote ou bezwen li pou bay kantite limyè ideyal pou travay ou.
- Lanp dirije 60W la se yon opsyon ekonomik ak konfyans pou sit konstriksyon ak machin mobil konstriksyon paske nan pèfòmans ki dire lontan li yo ak efikasite enèji.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 20W 30W 40W |
| Efikasite lumineux | >110 lm/w |
| Sous limyè | SMD 2835, Epistar |
| Tanperati operasyon | -40 ~ 45 degre |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 ki enpèmeyab |
| Klas IK | 07 |
| Dire lavi | 50000 HÈ |
| Antre Voltage | 85-265V AC |
| Plonje | Entèn Power Supply |
| Dimming | NON |
| Jwèt Beam Angel | 360 degre |
| PF | >0.95 |
| Garanti | 5 Ane |
Imaj detaye:



Itilizasyon:

Limyè konstriksyon an ki ap dirije limyè travay 60W ak tripod pou kamyon se yon chwa ekselan pou nenpòt ki sit travay paske li bay pi bon ekleraj, ki an vire ogmante vizibilite ak efikasite.
Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

Baj popilè: limyè sit konstriksyon dirije limyè travay 60w ak trépied pou kamyon, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis












