Pwodwi
High Power Tanporè Travay Limyè
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan gwo pouvwa limyè travay tanporè nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.
Karakteristik:
1. Lanp Travay Tanporè High Power yo fèt pou ofri yon ekleraj eksepsyonèlman briyan pou nenpòt ki sit travay, kidonk asire nivo vizibilite ak sekirite ki pi wo posib.
2. Konstriksyon lanp travay sa a fèt pou li reziste -chòk ak solid, sa ki fè li kapab reziste sikonstans travay solid ki prezan.
3. Lanp travay gwo -sa a bay fasilite ak adaptabilite pou fè nenpòt travay, paske li vini ak paramèt ki ka ajiste ak yon pwosesis enstalasyon ki senp.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 20W 30W 40W 50W 60W 80W |
| Efikasite lumineux | >110 lm/w |
| Sous limyè | SMD 2835, Epistar |
| Tanperati operasyon | -40 ~ 45 degre |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 ki enpèmeyab |
| Klas IK | 07 |
| Dire lavi | 50000 HÈ |
| Antre Voltage | 85-265V AC |
| Plonje | Entèn Power Supply |
| Dimming | NON |
| Beam Angel | 360 degre |
| PF | >0.95 |
| Garanti | 5 Ane |
Imaj detaye:



Itilizasyon:

Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

Baj popilè: gwo pouvwa limyè travay tanporè, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis












