Pwodwi
Dirije dokiman Pwen Enpòtan fasad ak lojman mens
1.Long sèvis lavi.Pa nesesè ankò chanje anpoul.
2.Pa gen tan chofe.100 pousan klète imedyatman apre yo fin chanje sou san yo pa faz chofe.
3.Pa gen switch sou lanp lan.
4..Aliminyòm lojman, fenèt devan fèt an vè fè tèt di toujou.
Ki ap dirije-fasad-spotlight-ak-slim-lojman

Deskripsyon Product
1.Long sèvis lavi.Pa nesesè ankò chanje anpoul.
2.Pa gen tan chofe.100 pousan klète imedyatman apre yo fin chanje sou san yo pa faz chofe.
3.Pa gen switch sou lanp lan.
4..Aliminyòm lojman, fenèt devan fèt an vè fè tèt di toujou.
5.Ak 1.5-mèt HO5RN-F koneksyon kab, pa plòg.
| Tanperati koulè | 4000 K |
| Limyè-emisyon ang | 120 degre |
| nominal vòltaj | 240 V/AC |
| Min./max. frekans | 50 / 60 Hz |
| Kalite lanp |
SMD |
| Pwofondè | 60 mm |
| Min. endèks rann koulè (CRI) | 80 |
| Min. rezistans tanperati | -20 degre |
| Max. rezistans tanperati | 50 degre |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Klas pwoteksyon IP | IP 66 |
| Min./max. nominal vòltaj | 220 / 240 V/AC |
|
Dimmable |
Non |
Plis detay foto

Konsepsyon chalè avanse. Konsepsyon syantifik gwo devwa aliminyòm chalè, pafè chalè dissipation, lavi ki dire lontan.
Espesyal fè chalè koule fin.Help ekstrè plis chalè ale.

Aplikasyon

FAQ
1.Ki twa benefis limyè ki ap dirije yo genyen?
Gwo lavi.
Efikasite enèji.
Pèfòmans anviwònman an amelyore...
Kapasite pou fonksyone nan move tan frèt...
2.Konbyen tan inondasyon dirije dire?
Se lavi an mwayèn nan yon LED souvan rated jiska50,000 èdtan.
3.Ki jan efikas yo dirije limyè inondasyon?
Lefèt ke limyè inondasyon ki ap dirije yo efikas nan enèji se pi rafine karakteristik yo. Yo sèlman itilize ant 70 ak 80 pousan nan enèji ki tipik floodlights ta.
Baj popilè: Dirije dokiman Pwen Enpòtan fasad ak lojman mens, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis










