Pwodwi
Dirije Inondasyon Limyè Endistriyèl
1.Long lavi sèvis - diminye depans antretyen.
2.Frequent vire sou ak koupe pa afekte negatif lanp yo.
3.With valv egalizasyon presyon.
4..Aliminyòm lojman, fenèt devan fèt an vè fè tèt di toujou.
Dirije limyè inondasyon endistriyèl

Segondè pwodiksyon dirije limyè inondasyon yo se limyè trè pwisan ki eklere yon zòn lajè. Limyè sa yo trè byen klere yo itilize nan konfigirasyon ekleraj komèsyal epi yo gen gwo kantite lumèn. Se konsa, gwo pouvwa dirije limyè inondasyon bay yon kantite siyifikatif nan limyè. Sonje ke pouvwa ak kantite lumèn yo pa menm bagay la. Se klète limyè a mezire an lumèn, men konsomasyon enèji yon sous limyè mezire an wat.
Deskripsyon Product
1.Long lavi sèvis - diminye depans antretyen.
2.Frequent vire sou ak koupe pa afekte negatif lanp yo.
3.With valv egalizasyon presyon.
4..Aliminyòm lojman, fenèt devan fèt an vè fè tèt di toujou.
| Tanperati koulè | 4000 K |
| Limyè-emisyon ang | 115 degre |
| nominal vòltaj | 240 V/AC |
| Min./max. frekans | 50 / 60 Hz |
| Kalite lanp | dirije |
| Pwofondè | 60 mm |
| Min. endèks rann koulè (CRI) | 80 |
| Min. rezistans tanperati | -20 degre |
| Max. rezistans tanperati | 40 degre |
| Materyèl | Aliminyòm / vè / plastik |
| Klas pwoteksyon IP | IP 65 |
| Min./max. nominal vòltaj | 220 / 240 V/AC |
Plis detay foto


Aplikasyon

FAQ
1.Ki sa ki fè yon limyè inondasyon ki ap dirije?
Limyè inondasyon yo itilize pou inonde yon zòn ak limyè, jan non yo endike. Li se metòd ki pi rafine pou pote yon gwo zafè nan limyè atifisyèl nan yon espas.
2.Ki sa ki fè distenksyon ant ekleraj dirije ak ekleraj inondasyon?
Yon sous limyè pwen ki rele yon floodlight LED ka jete yon limyè menm nan tout direksyon. Ranje ekleraj li yo ka lib modifye.
3.Ki lè mwen ta dwe itilize yon limyè inondasyon?
Sèvi ak yon dokiman Pwen Enpòtan pou atire atansyon sou sèten atik, tankou atizay miray, detay achitekti, eleman jaden flè, oswa moso ekspozisyon. Sèvi ak yon limyè inondasyon pou eklere pi gwo zòn tankou pakin, etap, depo, wout, ak lòt kote ki bezwen limyè gaye, fiks.
Baj popilè: dirije limyè inondasyon endistriyèl, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis









