Pwodwi

Limyè Ponn Ze Pou Poul Ak Triac Dimmable
● Espesyal jete pa obligatwa menm jan ak mèki chaje lanp fluorescent kontra enfòmèl ant, LED yo resikle.
● Bon jan kalite limyè se byen lwen siperyè.
● CE, RoHS, FCC sètifye ak 5 ane garanti.
● Twa koulè tanperati, cho blan, fre blan, net blan - nan tou de tib klè ak frosted.
● Dire lavi se 50,000 èdtan.

Limyè ponn ze yo souvan itilize nan pwodiksyon bèt volay endistriyèl. Yo travay byen, sepandan, pou ti mouton lakou ki bezwen pwodiksyon ze pandan tout ane a. Li posib pou mete limyè yo nan poulaye a sou yon revèy pou repwodui sik limyè natirèl yo.
Sepandan, konbyen limyè ki nesesè pou poul pwodui ze? Pou pi bon pwodiksyon ze, poul bezwen omwen 14-16 èdtan limyè chak jou. Sepandan, li enpòtan pou fè kèk etid pou detèmine kantite egzak limyè ki nesesè pou yon sèten kwaze poul.
Anplis de sa, gen plizyè varyete limyè ki bay ze ki disponib. Gen kèk ki dire lontan ak enèji efikas limyè dirije. Gen lòt ki se tib fliyoresan oswa limyè enkandesan. Kalite limyè ou chwazi a pral konte sou kondisyon inik ou yo.
Deskripsyon pwodwi
| Pouvwa | 9W 18W 23W 25W |
| Gwosè | 60CM 120CM 150CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM% 2fW 140LM% 2fW 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP65 IP67 |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | Triac dimmable 220V AC oswa 110V AC, 0-10V Dimmable AC85-265V |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik |
flicker gratis |
Plis detay

Aplikasyon
1. Etap Brooding: Pou repwodui solèy natirèl, yo ta dwe kenbe ekleraj yon poul pandan tout faz lavi sa a nan yon nivo ki konsistan pou apeprè vennkat èdtan pa jou. Distans ki genyen ant aparèy limyè yo ak tè a ta dwe ant 18 ak 24 pous.
2. Etap k ap grandi: Pandan faz sa a, limyè yo ta dwe piti piti koupe soti nan 24 a 15 èdtan chak jou. Li rekòmande pou kenbe entansite limyè ant 10 ak 15 lux pou anpeche estrès nan zwazo yo ak ede nan devlopman plim.
3. Etap Pwodiksyon: Pou anviwon 14-16 èdtan chak jou, ekleraj la ta dwe kenbe nan yon nivo limyè 15-20 lux. Pou poul ki ponn ze, sa a se yon moman kritik, ak limyè se kritik pou kontwole pwodiksyon ze.



Baj popilè: Limyè ponn ze poul poul ak triac dimmable, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis







