Pwodwi
100W ekleraj tanporè pou sit konstriksyon
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan 100w ekleraj tanporè pou sit bilding nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.
Karakteristik:
1. Avèk èd nan solisyon pratik ekleraj tanporè 100W nou an, sit travay yo ka eklere ak senplisite.
2. Avèk solisyon ekleraj tanporè ki fyab ak enèji -efikas nou an, ou ka asire w ke sit konstriksyon ak sit konstriksyon yo an sekirite ak pwodiktif.
3. Avèk ekleraj tanporè 100W nou an pou sit konstriksyon, ou ka jwi fasilite nan mete kanpe li byen vit ak konvenyans nan gen li fonksyone pou yon peryòd tan ki pwolonje.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 20W 30W 40W |
| Efikasite lumineux | >110 lm/w |
| Sous limyè | SMD 2835, Epistar |
| Tanperati operasyon | -40 ~ 45 degre |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 ki enpèmeyab |
| Klas IK | 07 |
| Dire lavi | 50000 HÈ |
| Antre Voltage | 85-265V AC |
| Plonje | Entèn Power Supply |
| Dimming | NON |
| Beam Angel | 360 degre |
| PF | >0.95 |
| Garanti | 5 Ane |
Imaj detaye:



Itilizasyon:

Sou nou:


Anbalaj ak livrezon:

Baj popilè: 100w ekleraj tanporè pou sit bilding, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis












