Pwodwi
Ploge epi jwe ak zen ki ap dirije limyè travay tanporè
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan ploge ak jwe ak zen dirije limyè travay tanporè nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.
Karakteristik:
- Sèvi ak fonksyon Plug and Play nou an, ki fè enstalasyon an yon menen, w ap gen yon eksperyans ki konplètman san pwoblèm-.
- Lanp travay ki ap dirije a ka fasilman kwoke ak pozisyone nenpòt kote ou vle li gras a zen ki enkli nan konsepsyon an.
- Avèk lanp travay tanporè ki ap dirije nou an, ou ka jwi limyè enstantane ki klere ak efikas. Limyè sa a se ideyal pou fè travay la nan yon fason efikas.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 20W 30W 40W 50W 60W |
| Efikasite lumineux | >110 lm/w |
| Sous limyè | SMD 2835, Epistar |
| Tanperati operasyon | -40 ~ 45 degre |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 ki enpèmeyab |
| Klas IK | 07 |
| Dire lavi | 50000 HÈ |
| Antre Voltage | 85-265V AC |
| Plonje | Entèn Power Supply |
| Dimming | NON |
| Beam Angel | 360 degre |
| PF | >0.95 |
| Garanti | 5 Ane |
Imaj detaye:



Itilizasyon:

Transfòme nenpòt espas travay nwa ak restrenn nan yon anviwònman klere ak byen -limen ak Plug and Play ak Hook ki ap dirije lanp Travay Tanporè.
Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

Baj popilè: ploge ak jwe ak zen ki ap dirije limyè travay tanporè, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis












